Logo školy - autor Petr Proschek, 2005

 

Perokresba

 TOPlist

 Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

 CNW:Counter

Poslední aktualizace provedena 18.12.2009

 

 

 

 

 

 

Základní škola Čechtice, okres Benešov

 

Soutěže 2007/2008                                   Výsledky soutěží 2005/2006

                                                                      Výsledky soutěží 2006/2007

Biologická olympiáda

1. kategorie

2. kategorie

Mladý Démosthenés

2. místo v regionálním kole získala

Alžběta Novotná - 9. třída

 

Matematická olympiáda 2007/2008

5. třídavýsledky okresního kola jsou zde

6. třída – výsledky okresního kola

7. třída – výsledky okresního kola

8. třída – výsledky okresního kola

9.třída žáci se neúčastnili

 

Chemická soutěž

Pořadatel Střední škola chemická

7. místo: Jiří Šindelář, Michal Pražák, Marek Ďurik

 

Chemická olympiáda

Školní kolo:

1. místo Martin Tulach

2. místo Jiří Šindelář

3. místo Marek Mojžíš

4. místo Tomáš Martínek

5. místo Michal Pražák

Okresní kolo:

Na velmi pěkných místech se umístili Jiří Šindelář a Martin Tulach z 9. třídy.

 

Podblanický slavík

Ludmila Holejšovská - 3. místo

Diplom zde

Foto slavíka zde

Výtvarné soutěže

13. 12. 2007 - soutěž Zámku Vlašim

Čestné uznání v první kategorii získali

Ondřej Veselka a Zuzana Procházková - 5. třída

 

Helpík

5. třída v roce 2008

Školní kolo:

1. místo Veronika Řezáčová a Natálie Toulová

2. místo Ondřej Veselka a Eliška Veselá

Krajské kolo:

Výsledky zde

 

Pythagoriáda 2007/2008

6. třída

7. třída

 

Olympiáda z českého jazyka 2007/2008

Školní kolo:

1. místo: Tomáš Proschek

2. místo: Tomáš Procházka

3. místo Alžběta Novotná, Ludmila Holejšovská

 

Okresní kolo

Výsledky 2007/2008

 

Počítačová soutěž 2007/2008

Okresní kolo

Školní kolo - 1. kategorie

Školní kolo - 2. kategorie

Sportovní soutěže 2007/2008

Pohár rozhlasu – mladší žákyně

                           mladší žáci

                           starší žákyně

                           starší žáci

Fotbal: 1. místo CocaCola Cup

 

Dopravní soutěž

2007/2008

1. kategorie - 4. místo Petra Pražáková, Kamaila Hartmannová, Ondřej Kos, Láďa Malina

2. kategorie - 8. místo Tereza Jančová, Natáliya Matiko, Tomáš Vacek, Daniel Korbel

 

Jazykové soutěže 2007/2008

Anglický jazyk:  

Okresní kolo AJ:

1. kategorie – 11. – 12. místo Renata Suchlová

2. kategorie – 2. místo Kateřina Sýsová - foto

Blahopřejeme!!!

 

Školní kolo AJ: 

1. kategorie – 1. místo Renata Suchlová a Jakub Slunečko

2. kategorie – 1. místo Kateřina Sýsová

                      2. místo Tomáš Proschek a Marek Mojžíš

                      3. místo Tomáš Procházka

 

Německý jazyk:

– okresní kolo: 1. kategorie –

                         2. kategorie –

Školní kolo NJ:

 

Ostatní soutěže

Vázání adventních věnců

2. místo:

Michaela Mojžíšová, Michaela Ptáčková, Lenka Vítová, Kateřina Marešová

Astronomická olympiáda

 


Blahopřejeme!

Archiv výsledků 2006/2007

Archiv výsledků 2005/2006

Odkaz na regionální stránku ZDE

Odkaz na regionální stránku v novém okně ZDE