Logo školy - autor Petr Proschek, 2005

 

Perokresba

 TOPlist

 Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

 CNW:Counter

Poslední aktualizace provedena 18.12.2009

 

 

 

 

 

 

Základní škola Čechtice, okres Benešov

 

Soutěže 2008/2009                                   Výsledky soutěží 2005/2006

                                                                      Výsledky soutěží 2006/2007

Karlovarský skřivánek

3. místo s postupem do celostátního kola: Ludmila Holejšovská, 9. třída

 

Zeměpisná olympiáda

Školní kolo

1. kategorie - 6. třída

1. místo – Ondřej Veselka

2. místo – Štěpán Mareš

3. místo – Michal Černota

 

2. kategorie - 7. třída

1. místo – Kateřina Marešová

2. místo – Jan Kopecký

3. místo – Kamila Růžková

 

3. kategorie - 8. a 9. třída

1. místo – Tomáš Proschek

2. místo – Jakub Slunečko

3. místo – Ondřej Lučan

 

Okresní kolo

kategorie B – výsledky

Kategorie C – výsledky

 

Přírodovědný klokan 2008

1. místo – Tomáš Proschek

2. místo – Tomáš Procházka

3. místo – Jakub Slunečko

 

Výtvarné soutěže

Znojemský hrozen Tadeáš Klenot - 8. třída - čestné uznání

 

Biologická olympiáda

1. kategorie výsledky

2. kategorie výsledky

Mladý Démosthenés

Školní kolo:

I.kategorie

2. místo Michaela Kletečková

3. místo Andrea Korbelová

 

II. kategorie

1. místo Nataliya Matiko – postup do regionálního kola

2. místo Barbora Tulachová

3. místo Tomáš Procházka

 

Dějepisná olympiáda 2008/2009

Školní kolo:

1. místo Tomáš Proschek, postup do okresního kola

2. místo Tomáš Procházka, postup do okresního kola

3. místo Jakub Slunečko

Okresní kolo:

Výsledky

 

Matematická olympiáda 2008/2009

5. třída – výsledky okresního kola jsou zde

6. třída – výsledky okresního kola

7. třída – výsledky okresního kola

8. třída – výsledky okresního kola

9.třída – výsledky okresního kola

 

Chemická soutěž

Pořadatel Střední škola chemická

 

 

Chemická olympiáda

Školní kolo:

1. místo Tomáš Proschek

2. místo Tomáš Procházka

 

Okresní kolo:

2. místo v chemické olympiádě Tomáš Proschek

postup do krajského kola

 

Podblanický slavík

Letos jsme se nezúčastnili

 

Helpík

krajské kolo soutěže ve zdravovědě

8. místo Adam Borek a Vojtěch Krtil z 5. třídy

12. místo Vojtěch Paťha

24. místo David Vošický a Lukáš Vesecký

 

Pythagoriáda 2008/2009

 

Olympiáda z českého jazyka 2008/2009

Školní kolo:

1. místo Jakub Slunečko, postup do okresního kola

2. místo Tomáš Procházka

3. místo Renata Suchlová

 

Okresní kolo

Výsledky 2008/2009

 

Počítačová soutěž 2008/2009

Okresní kolo

Školní kolo

4 nejlepší : Martina Bartošová, Továš Vacek, Tomáš Procházka, Tomáš Proschek

Okresní kolo v Neveklově

1. místo – Tomáš Proschek

2. místo – Tomáš Vacek

4. místo – Martina Bartošová

10. místo – Tomáš Procházka

Výsledková listina zde

 

Okresní kolo počítačové soutěže ve Vlašimi

Výsledky 2008

Sportovní soutěže 2008/2009

Pohár rozhlasu – mladší žákyně

                           mladší žáci

                           starší žákyně

                           starší žáci

Fotbal: 8. místo v McDonald CUPu

Atletická všestrannost 1.-5. třídy výsledky zde

 

Dopravní soutěž

2008/2009

1. kategorie - 10. místo

 Lucie Ptáčková, Karolína Voňková, Václav Kehar, David Vošický

 

2. kategorie - 5. místo

Simona Tomanová a Petra Pražáková, Ondřej Kos, Ladislav Malina

 

Jazykové soutěže 2008/2009

Anglický jazyk:  

Okresní kolo AJ:

1. kategorie – výsledky

2. kategorie – výsledky

Blahopřejeme!!!

                

 

Německý jazyk:

– krajské kolo: Jakub Slunečko, 9. třída – 2. místo,

   jmenován jako náhradník do celostátní soutěže

– okresní kolo: 1. kategorie – nezúčastnil se nikdo

                         2. kategorie – 1. místo Jakub Slunečko, 9. třída

                                                postup do krajského kola

 

Školní kolo NJ:

1. místo: Jakub Slunečko

 

Ostatní soutěže

Astronomická olympiáda

1. místo Jakub Zeman, 7. třída

2. místo Vojtěch Košťál, 7. třída

3. místo Zdeněk Svoboda, 7. třída

4. místo Zdeněk Kubík, 6. třída

 


Blahopřejeme!

Archiv výsledků 2006/2007

Archiv výsledků 2005/2006

Odkaz na regionální stránku ZDE

Odkaz na regionální stránku v novém okně ZDE