Logo školy - autor Petr Proschek, 2005

 

Perokresba

 TOPlist

 Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

 CNW:Counter

Poslední aktualizace provedena 07.06.2010

 

 

 

 

 

 

Základní škola Čechtice, okres Benešov

Soutěže 2009/2010     Výsledky soutěží 2005/2006
   Výsledky soutěží 2006/2007
   Výsledky soutěží 2007/2008
   Výsledky soutěží 2008/2009

Soutěž Finanční gramotnost

Výsledky školního kola najdete zde


Soutěž v odborných dovednostech – okresní kolo

Mladý automechanik

1. místo Miroslav Pitrák, 9. třída

5. místo David Cettl , 9. třída


Karlovarský skřivánek

Krajské kolo soutěže v Mělníce – výsledky zde

Celostátní kolo  v Karlových Varech

3. místo v kategorii B získal Matyáš Vesecký z 8. třídy


Zeměpisná olympiáda

Školní kolo

1. kategorie - 6. třída

1. místo – Lukáš Vesecký

 

2. kategorie - 7. třída

1. místo – Frank Schůrek

 

Okresní kolo

Kategorie A – výsledky

kategorie B – výsledky

Kategorie C –  nezúčastili se


Přírodovědný klokan 2009

1. místo –

2. místo –

3. místo –


Výtvarné soutěže

Vázání věnců - SZŠ Benešov – výsledky


Biologická olympiáda

2. kategorie výsledky


Mladý Démosthenés

Regionální kolo:

2. místo Andrea Korbelová, 8. třída

Školní kolo:

I.kategorie

1. místo Kristýna Laloučková - bez postupu

2. místo neobsazeno

3. místo neobsazeno

 

II. kategorie

1. místo  Barbora Tulachová 9.třída, Andrea Korbelová 8. třída

2. místo Radek Jantač, 8. třída

3. místo neobsazeno


Dějepisná olympiáda 2009/2010

Školní kolo:  žáci se nezúčastnili

1. místo

2. místo

3. místo

 


Matematická olympiáda 2009/2010

5. třída – výsledky okresního kola jsou zde

6. třída – výsledky okresního kola jsou zde

7. třída – výsledky okresního kola jsou zde

8. třída – výsledky okresního kola jsou zde

9.třída – výsledky okresního kola - nezúčastnili se


Chemická soutěž

Pořadatel Střední škola chemická - žáci se nezúčastnili


Chemická olympiáda

Školní kolo: žáci se nezúčastnili

1. místo

2. místo

 

Okresní kolo:


Podblanický slavík

Letos jsme se nezúčastnili


Helpík

krajské kolo soutěže ve zdravovědě


Pythagoriáda 2009/2010


Olympiáda z českého jazyka 2009/2010

Školní kolo:

1. místo Stanislava Čechová, 8. třída

2. místo Aneta Děkanovská, Lenka Vítová, 8. třída

3. místo Štěpánka Vlachová, 8. třída

             Kateřina Turková, 9. třída

 

Okresní kolo

Výsledky 2009/2010


Počítačová soutěž 2009/2010

 

Okresní kolo počítačové soutěže ve Vlašimi

Výsledky 2009


Sportovní soutěže 2009/2010

Pohár rozhlasu – mladší žákyně

                           mladší žáci

                           starší žákyně

                           starší žáci

Fotbal: 8. místo v McDonald CUPu

Atletická všestrannost 1.-5. třídy výsledky zde

Atletická soutěž - vede TJ Sokol Čechtice výsledky zde


Dopravní soutěž

2009/2010

2. kategorie -  výsledky zde


Jazykové soutěže 2009/2010

Anglický jazyk:  

Okresní kolo AJ:

1. kategorie – výsledky - nezúčastnili se

2. kategorie – výsledky - zde

 

Německý jazyk:

Školní kolo: 1. kategorie –  Stanislava Čechová

                    2. kategorie –


Ostatní soutěže

Astronomická olympiáda

Výsledky v rámci kraje najdete zde, zvolte odkaz výsledková listina – kategorie GH – Středočeský kraj

1. místo Ondřej Dvořák, 6. tř.

2. místo David Vošický a Václav Kehar, 6. třída

3. místo Štěpán Fiala a Michal Černota, 6., 7. třída

4. místo  Daniela Kubálková, 6. třída

 


Blahopřejeme!

Archiv výsledků 2006/2007

Archiv výsledků 2005/2006

Odkaz na regionální stránku ZDE

Odkaz na regionální stránku v novém okně ZDE