Logo školy

Ocenění společnosti Scio

Vzděláváme pro udržitelný rozvoj

 TOPlist

 CNW:Counter

 

Poslední aktualizace provedena

8. 11. 2011

Optimalizováno pro rozlišení obrazovky 1024 x 768 bodů.


 

Základní škola Čechtice, okres Benešov

Soutěže 2010/2011   Výsledky soutěží 2005/2006
   Výsledky soutěží 2006/2007
   Výsledky soutěží 2007/2008
   Výsledky soutěží 2008/2009
  Výsledky soutěží 2009/2010

Logická olympiáda

Václava Brzoňová, 5. A - postup do krajského kola Logické olympiády

Výsledky školního kola naleznete zde


 

Soutěž Finanční gramotnost

 


Soutěž v odborných dovednostech – okresní kolo


Karlovarský skřivánek 

výsledky okresního kola zde


Recitační soutěž - Bystřice

Výsledky


Zeměpisná olympiáda

Školní kolo

1. kategorie - 6. třída 

1. místo – Jakub Šanda

2. místo – Jan Korbel

3. místo – Martin Růžek

 

2. kategorie - 7. třída

1. místo – Štěpán Fiala

2. místo – Lukáš Vesecký

3. místo – David Vošický

3. kategorie - 8. - 9. třída

1. místo – Lenka Vítová

2. – 3.  místo – Petra Pražáková

2. – 3. místo – Štěpánka Vlachová

 

Okresní kolo

Kategorie A –

kategorie B –

Kategorie C – 


Přírodovědný klokan 2009

1. místo –

2. místo –

3. místo –


Výtvarné soutěže

 


Biologická olympiáda

2. kategorie


Mladý Démosthenés

Regionální kolo:

1. místo I. kategorie Jakub Šanda

1. místo II. kategorie Andrea Korbelová

 

Školní kolo:

I.kategorie

1. místo Jakub Šanda

II. kategorie

1. místo Štěpánka Vlachová, Andrea Korbelová





Matematická olympiáda 2010/2011

6. třída – výsledky okresního kola jsou zde

7. třída – výsledky okresního kola jsou zde



Chemická soutěž

Pořadatel Střední škola chemická -


Chemická olympiáda

Školní kolo: žáci se nezúčastnili

1. místo

2. místo

 

Okresní kolo:


Podblanický slavík

 


Helpík

 


Pythagoriáda 2010/2011

výsledky 5. třída

Výsledky 6 - 8. ročník


Olympiáda z českého jazyka 2010/2011

Školní kolo:

1. místo Stanislava Čechová

2. místo

3. místo 

            

Okresní kolo 2011

 výsledky zde


Počítačová soutěž 2010/2011

 

Okresní kolo počítačové soutěže ve Vlašimi - nezúčastnili se

 


Sportovní soutěže 2010/2011

Pohár rozhlasu – mladší žákyně

                           mladší žáci

                           starší žákyně

                           starší žáci

Fotbal: 8. místo v McDonald CUPu

Atletická všestrannost 1.-5. třídy výsledky zde

Atletická soutěž - vede TJ Sokol Čechtice výsledky zde


Dopravní soutěž

2010/2011

2. kategorie -  výsledky zde


Jazykové soutěže 2009/2010

Anglický jazyk:  

Okresní kolo AJ:

1. kategorie – výsledky - žáci se nezúčastnili

2. kategorie – výsledky - žáci se nezúčastnili 

 

Německý jazyk:

Školní kolo: 1. kategorie – 

                    2. kategorie – Stanislava Čechová

Okresní kolo NJ:

2. kategorie 

3. místo Stanislava Čechová, 9. ročník


Ostatní soutěže

Astronomická olympiáda

Výsledky v rámci kraje najdete zde, zvolte odkaz výsledková listina – kategorie GH – Středočeský kraj

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo 

 


Blahopřejeme!

Odkaz na regionální stránku ZDE

Odkaz na regionální stránku v novém okně ZDE